В Австралії затримали рекордну партію наркотиків вартістю $500 млн.

  Рекордну кількість наркотиків в історії країни вилучили в Австралії. Поліція знайшла вантаж із 600 кілограмами метамфетаміну, вартістю на чорному ринку в майже півмільярда доларів.

  За даними попереднього слідства, контейнери прибули до Сіднея з Китаю. Виявити зілля правоохоронцям допоміг один з членів громадської організації з охорони правопорядку. Він помітив підозрілих осіб на складі в одному з передмість мегаполіса й зателефонував у поліцію. Правоохоронці вже затримали трьох підозрюваних у торгівлі наркотиками. Вони є громадянами Китаю, Сингапуру та Австралії. Обсяг вилученого метамфетаміну вдвічі перевищив попередній рекорд. Торік у липні поліція конфіскувала 300 кілограмів зілля.

  Ендрю Сципіоне, комісар поліції: "Ми запобігли розповсюдженню на вулицях австралійських міст величезної кількості наркотиків. Затримані вже виказали спільників й разом з правоохоронцями з інших країн спробуємо найближчим часом заарештувати їх. Але вся ця операція була б неможливою без дзвінка небайдужого громадянина. Один дзвінок назавжди знищив могутній синдикат наркоторгівців".

  Попередній матеріал
  Принц Гаррі заснував благодійний фонд для допомоги країнам Південної Африки
  Наступний матеріал
  У Німеччині екранізували біографію дівчини, що 8 років була заручницею маніяка
  Теги:
  Loading...