В Австралії запустили спецпотяг під назвою Елвіс-Експрес

  Чотири сотні фанатів Елвіса Преслі - у одному потягу. Так австралійці їдуть на фестиваль, присвячений творчості короля рок-н-роллу.
  Святкування проводять у місті Паркс, що в штаті Новий Уельс - вже двадцятий рік поспіль. Цьогоріч участь у ньому, за попередніми оцінками - візьмуть понад 15 тисяч людей. З Сиднея - до Паркса запустили спецпотяг під назвою Елвіс-Експрес. На ньому на фестиваль вирушили сотні шанувальників Преслі. Чимало з них - вбрані у костюми кумирів. Чоловіки у знаменитих перуках а-ля Преслі, жінки у сукнях, схожих на ті, у які вбиралася дружина Елвіса, Присцилла. Дорогою фанати виконують пісні улюбленого співака - і танцюють рок-нролл.

  Фанат: "Гадаю на нас чекає море веселощів. Я ще не знаю точно, що саме буде на цьогорічному фестивалі, але впевнений - свято перевершить усі мої сподівання!"

  Фанатка: "Елвіс мій кумир. У мене ціла гора сувенірів з його зображеннями, а на його батьківщині я побувала аж чотири рази. Він - просто щось неймовірне, і вартий найщирішого захоплення!"
  Попередній матеріал
  Підготовка до позачергових парламентських виборів завершується у Казахстані
  Наступний матеріал
  США й Аргентина потерпають від негоди
  Теги: