В Австралії від вимирання рятують орлів

  Захисники природи намагаються врятувати австралійських орлів від вимирання. Через масове вирубування лісів, птахи не мають де звивати гнізда, і їхня популяція стрімко скорочується. Активісти відкривають заклади, в яких розводять орлів. Утім вирішити проблему, на їхню думку, може лише реформа законодавства країни.

  Фермери, женучись за надприбутками, знищують популяції морського та клинохвостого орлів в Австралії. Вони вирубують місцеві ліси, позбавляючи птахів природного середовища існування. На землі, яка належить державі, закон суворо забороняє такі дії. Але приватна власність в Австралії - недоторканна.

  Захисники природи відкривають притулки для орлів, де лікують хворих птахів та вирощують пташенят. Але головною метою для них є співпраця з австралійським урядом для ухвалення законів, які захищатимуть ліси й на приватних землях. Влада країни наполягає на широкому обговоренні цієї проблеми.

  Екологи та захисники природи згодні на публічне обговорення, але вимагають пришвидшення процесу. Поки влада Австралії обмірковує, як вийти із ситуації, щоби врахувати інтереси всіх сторін конфлікту - у штаті Тасманія, який найбільше постраждав від вирубки лісів, залишилося менше трьох сотень орлів.

  Олександр Войтко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Стан здоров`я Луческу - стабілізувався
  Наступний матеріал
  Україна запроваджує модель ЄС у контролі за безпечністю та якістю харчової продукції
  Теги: