В Австралії стартував масштабний квітковий фестиваль "Флоріада" [відео]

  Фестиваль квітів "Флоріада" відкрився в австралійській Канберрі. Для багатьох мешканців він знаменує прихід весни, яка щойно почалась у Південній півкулі. Цьогорічний захід - ювілейний, його проводять у 25-те. До річниці організатори приурочили різноманітні мистецькі акції.

  На цьогорічному фестивалі квітів у Канберрі самих лише тюльпанів - майже вісімдесят видів. Але й інших рослин - троянд, нарцисів, маків - не менше. Усіх разом - майже мільйон. Назва заходу - "Флоріада" - походить фід латинського слова "флоріат" - прикрашати квітами. Тож, усі рослини ретельно впорядковані фаховими садівниками.

  Аделіна ла Віта, організатор фестивалю: "Стиль і дизайн - відтворені у наших клумбах. Ми буквально брали натхнення з історії дизайну".

  Ендрю Фостер, головний садівник: "Кілька клумб довкола озера ми садили разом зі школярами. Вони можуть прийти сюди із мамою чи батьком і сказати - я виплекав цю частинку саду".

  За місяць, поки триватиме "Флоріада", організатори чекають на півмільйона відвідувачів і сподіваються заробити близько тридцяти мільйонів доларів - переважно завдяки спонсорам, численним кав’ярням та сувенірним крамничкам, різноманітним платним послугам. Проте вхід на "Флоріаду" - безкоштовний. Відвідувачам пропонують численні мистецькі акції, майстер-класи та інші заходи для дітей і дорослих.  

  Відвідувачка: "Мені дуже подобається те, що вхід сюди безкоштовний. Можна чудово провести вихідний і дітям дуже подобається дивитися на квіти".

  "Флоріаду" проводять уже 25 років поспіль на честь початку весни. Цьогорічний фестиваль триватиме до 14-го жовтня. Тільки-но він закінчиться - флористи розпочнуть готуватися до наступної "Флоріади". А ці квіти - роздадуть місцевим громадам.

  Нонна Стефанова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У британському зоопарку слониха малює картини
  Наступний матеріал
  Німецькі експерти: українці - одна з найбідніших націй світу
  Теги: