В Австралії хлопчик без жодних захисних засобів погодував крокодила

  Син австралійського екстремала Стіва Ірвіна - продовжив роботу батька. Восьмирічний хлопчик уперше, без жодних захисних засобів - погодував крокодила.

  Тварина належить родинному зоопарку Ірвінів. Із крокодилами Роберт Ірвін знайомий з дитинства. Коли хлопчикові був один місяць - батько годував крокодилів із дитиною на руках. Ці кадри облетіли увесь світ і спричинили гостру критику, через загрозу життю немовляти. Зараз Роберт запевняє, що не відчуває жодного страху перед хижаками, як і його батько. Нагадаємо, Стів Ірвін був відомим натуралістом, знаним своїми екстремальними шоу та телепрограмами. Загинув він у 2006-му році під час підводних зйомок. Отруйний скат вжалив його у серце.

  Роберт Ірвін, син Стіва Ірвіна: "Оскільки я живу у зоопарку, то насправді - нічого не боюся. І все це - доволі весело. Щодня я прокидаюся з тиграми, слонами, крокодилами й подібними істотами".

  Террі Ірвін, вдова Стіва Ірвіна: "Стів збудував більшість із того, що ви бачите. Його присутність на телеекрані - довша за життя. Я - дуже наполеглива жінка, і разом із нашими дітьми, Бінді та Робертом ми збираємося і надалі продовжувати цю справу, втілювати видатні речі у життя".

  Попередній матеріал
  У Киргизстані міліція розігнала мітинг опозиції
  Наступний матеріал
  Після виборів депутати знову розглядатимуть питання про посилення відповідальності за наклеп
  Теги: