В авіакатастрофі на Кубі загинуло 68 людей

  68-м людей загинули в результаті авіакатастрофи на Кубі. З них - 28 іноземці - громадяни десяти країн. На місці трагедії нині працюють рятувальники. В аеропорту ж Гавани збираються родичі загиблих. Вони чекають на уточнений перелік пасажирів й результати пошукової операції.

  Екстренний виклик наземних служб здійснив екіпаж літака марки "Ей-Ті-Ер-72-212". Але диспетчери не змогли допомогти команді - через кілька секунд після встановлення зв`язку він зник з радарів. Борт здійснював рейс між містом Сантьяго де Куба, що на сході країни та Гаваною. Машина впала у центральній частині Острова Свободи посеред гір. Родичі та друзі пасажирів, які чекали їхнього прильоту в аеропорту, були приголомшені трагічною звісткою.

  Жінка в якої в авіакатастрофі загинув плимінник: "На борту цього літака був мій племінник. Я мала зустріти його тут. Чекатиму на результати розслідування причин аварії. Але вони вже нічого не змінять".

  Рятувальники на бульдозерах пробиваються до місця аварії. Схили гір вкриті густими чагарниками. Це значно ускладнює проведення операції. Літак був останнім рейсом, який покинув летовище в Сантьяго де Куба перед тим, як його закрили через тропічний шторм.

  Карідад де ла Мерседес, представниця інформаційного центру аеропорта Гавани: "Спочатку диспетчери повідомили нам, що рейс просто запізнюється. Потім скасували його. Про аварію ми дізналися лише через кілька годин. Це стало несподіванкою для всіх нас".

  Правоохоронці почали розслідування інциденту. На місце трагедії виїхав міністр внутрішніх справ Куби. Остання значна авіакатастрофа в країні сталася у 2002-ому році. Тоді літак із шістнадцятьма пасажирами на борту впав в озеро також у центральній частині острова.

  Олександр Войтко, "5 канал"

   

  Попередній матеріал
  Нові справи виграні українцями проти держави в Європейському суді
  Наступний матеріал
  В Іспанії масові заворушення
  Теги: