В Аргентині триває чемпіонат світу з танго

  Переможців "салонного танго" визначили в Аргентині. Чемпіонами світу уперше стала пара з Колумбії. І так само уперше жодна пара з Аргентини не посіла призових місць. Переможці отримали 7 з половиною тисяч доларів та квитки до Парижа. Там виступатимуть під Ейфелевою вежею.

  Колумбійці Наташа Арболеда та Дієго Бенавідес святкують перемогу. Представники цієї країни виграли у чемпіонаті світу з танго уперше за всю історію його проведення. Їх обрали серед 40-ка фіналістів. Дві пари з них - судді змусили танцювати тричі, щоби визначити найкращих.

  Дієго Бенавідес, чемпіон світу з танго: "Мені здається, ми готувалися до того, щоби стати чемпіонами, усе своє життя. Вклали в це душу й серце, дуже наполегливо працювали. У світі є багато чемпіонатів, але жоден не зрівняється з цим, у Буенос-Айресі".

  Для Аргентини чемпіонат - майже національне свято. 9 рік поспіль він приваблює до Буенос-Айреса тисячі туристів. Цьогоріч позмагатися з`їхалися майже півтисячі пар з усього світу.

  Салонне танго вважають класичним стилем, що найбільше пасує для балів. Він включає всі основні кроки й фігури танго, але основа танцю - імпровізація. Зазвичай салонне танго виконується повільно, з акцентом на точності виконання.

  Брайан Нгуен, 3 місце: "Щороку конкуренція жорсткіша. Цього разу із нами на танцполі були дуже сильні суперники. Мені здається, кожен із них був вартий першого місця".

  Салонне танго зазвичай протиставляють сценічному. В останньому головне - не техніка виконання, а видовищність постановки. У цій номінації переможців обиратимуть уже завтра. 

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Південній Кореї триває чемпіонат світу з легкої атлетики
  Наступний матеріал
  Родина Муаммара Каддафі виїхала до Алжиру
  Теги: