В Аргентині розпочався міжнародний фестиваль танго

  Міжнародний чемпіонат з танго розпочався на батьківщині цього танцю - в Буенос-Айресі. До змагання долучилися чотири сотні пар та десятки музикантів. Протягом наступних двох тижнів вони вправлятимуться у майстерності на очах у сотень тисяч глядачів.

  Байдуже, звідки ти приїхав, і скільки тобі років. Танго - танець для всіх. На сценах його виконують досвідчені танцівники, а просто на вулицях - палкі любителі.

  Марія Ньєвес, професійна танцівниця: "Фестиваль танго - це справжній спектакль. Окрім танцюристів, тут виступатимуть співаки, музичні гурти, і цілі оркестри. Це свято для усієї громади".

  Музика в танго - не менш важлива за рухи. Тому й сидять зачаровані сотні глядачів перед напівпорожньою сценою.

  Адріан Ломбарді, секретар з питань культури: "Буенос-Айрес не впізнати! Цього серпня місто житиме танго. Ми збільшили кількість майданчиків, і це ще не все. Обіцяємо - свято буде незрівнянне".

  Концерти та вуличні танці триватимуть до кінця цього тижня. А вже з наступного - розпочнеться змагання професіоналів. Чотири сотні пар виступатимуть у двох категоріях - класичного "салонного" танго та його сучасного "сценічного" варіанту. За битвою талантів стежитимуть сотні тисяч уболівальників.

  Родрігез Ларетта, представник міської адміністрації: "Торік на фестиваль танго - лише з-за кордону прибуло понад 300 тисяч людей. Цього року - очікуємо більше. Але ми не женемося за статистикою. Головне - атмосфера свята, те, що відбувається на фестивалі".

  Завершиться фестиваль 30-го серпня. Переможці в обох категоріях одержать по 5 тисяч доларів, а їхні шанувальники - незабутні враження.

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Японія потерпає від незвичної спеки
  Наступний матеріал
  Пукачу оголосили обвинувальний висновок
  Теги: