В Аргентині потерпають від перебоїв з енергопостачанням та нестачі питної води

  В Аргентині потерпають від перебоїв з енергопостачанням та нестачі питної води. Причиною стала - аномальна спека, що дошкуляє центру та півночі країни.

   

  Стовбчики термометрів вже майже два тижні не опускаються нижче плюс тридцяти восьми, а подекуди піднімаються до плюс сорока чотирьох. Влада оголосила у столиці та околицях найвищий, червоний рівень небезпеки, закликала людей не виходити на вулиці без зайвої потреби і вживати побільше рідини. Особливо нелегко - мешканцям столиці, що мають квартири на горішніх поверхах. Без електроенергії вони не можуть скористатися кондиціонерами, а літні люди - не здатні навіть самотужки полишити помешкань без ліфтів. Чимало людей - зазнали теплових ударів,  через спеку вже загинули троє людей.

  Без води і електрики вижити у великому місті просто неможливо. Квартири, розташовані вище десятого поверху у таку спеку за добу чи дві перетворюються на розжарені смертельні пастки. Якщо комунальники та  рятувальники не почнуть діяти, за кілька днів з"явиться чимало загиблих від теплового удару.

  Попередній матеріал
  Індія. Пожежа в поїзді - 23 загиблих
  Наступний матеріал
  ДТП на Закарпатті: 9 людей постраждали
  Теги:
  Loading...