В Амстердамі відбуваються акції протесту проти прем`єри фільму, який критикує іслам

  Акції протесту в Амстердамі. На вулиці вийшли близько тисячі активістів, вони виступають проти виходу фільму місцевого політика Герта Вілдерса.
  Лідер Партії свободи має намір опублікувати в інтернеті стрічку яка розповідає про загрозу ісламу свободі особистості. Мусульмани багатьох країн уже висловлювалися проти цього фільму. Уряд поки що - на такі виступи не реагує. Водночас, деякі експерти прогнозують: стрічка може призвести до нових акцій протесту -  подібних до тих, які виникли після публікації карикатур на пророка Мухаммеда в Данії.

  Аніта Андерсен, протестувальниця: "Я вважаю, що останнім часом в Амстердамі розвивається культ протистояння. Дуже багато людей відчувають себе відчуженими через свої релігійні переконання. Це не правильно, з цим требе боротися".

  Рене Данен, організатор акції протесту: "Наша акція спрямована проти расизму! Ми хочемо довести, що різні люди тут, у Амстердамі, хочуть співіснувати у мирі".

  Герта Вілдерса охороняє поліція. Дві тисячі четвертого року голандський режисер Тео ван Гог загинув від рук радикального ісламіста після того, як зняв фільм з критикою ісламу.
  Попередній матеріал
  Злодія-гіпнотизера шукає італійська поліція
  Наступний матеріал
  Пакистанці відзначають День країни
  Теги:
  Loading...