В Алжирі триває операція з порятунку заручників

  Іще від 15 до 20 заручників втекли з полону алжирських ісламістів на газовому родовищі на сході Алжиру. Точних даних наразі немає. Усі вони - громадяни іноземних країн. Про це повідомляє алжирський телеканал "Еннахар".

  Нагадаємо, кілька годин тому на волю вирвалися від 30 до 40 алжирців. Напередодні на газобензиновому заводі у Тижантурині, на кордоні з Лівією, бойовики північно-африканського крила "Аль-Каїди" захопили у заручники майже дві сотні людей, серед них був 41 іноземець. Тоді загинули двоє - британець і алжирець. Викрадачі називають свої дії відповіддю на операцію Франції у Малі. У ці хвилини армія Алжиру веде операцію з порятунку бранців. За повідомленнями мавританського новинного агентства, внаслідок обстрілу родовища з гелікоптера зазнали поранень двоє японських заручників.

  Вільям Хейг, міністр закордонних справ Великої Британії: "Такі дії абсолютно неприйнятні, незважаючи на будь-які виправдання терористів та вбивць. Це - жорстоке вбивство людей, що приїхали працювати. Не можна прив`язувати це до Лівії або Малі". 

  Попередній матеріал
  У США врятували жінку, що впала до вузької щілини між будинками
  Наступний матеріал
  ЗМІ: під обстрілом алжирської армії загинули 34 заручники
  Теги:
  Loading...