5.ua

В Афінах прибічники опозиції влаштували масштабний протест

  Вони критикували ощадливі реформи чинного уряду і закликали владу піти у відставку. Особливо обурювалися скороченням витрат на соціальні потреби і звільненням тисяч держслужбовців. Протест минув мирно: маніфестанти співали, танцювали, вигукували гасла і виголошували промови. За кілька годин - розійшлися. Попри заклики мітингарів, пізніше парламент проголосував за підтримку чинного уряду. Пропозиція опозиціонерів висловити кабміну вотум недовіри не набрала достатньої кількості депутатських голосів.  

  Жителька Греції: «Я прийшла сюди, щоби заявити: годі. Ми вже чимало натерпілися за останні кілька років, більше миритися з несправедливістю - несила. Усі ці реформи, які провадить влада -  принижують нашу гідність, і ми не хочемо цього терпіти».

  Житель Греції: «Уряд мусить піти у відставку. Це слід було зробити ще кілька років тому. Чинна влада не знає, як боротися з економічною кризою, вміє лише розпродавати державне майно приватним власникам. У результаті - освіта, охорона здоров’я, усе те, що повинне було служити простим людям – знищене».

  Попередній матеріал
  Американські правоохоронці затримали винуватця стрілянини на ковзанці Мангетена
  Наступний матеріал
  Сьогодні відбудеться засідання робочої групи щодо "закону Тимошенко"
  Теги:
  Loading...