В Афінах пройшли акції протесту інвалідів та школярів

  Сотні інвалідів та школярів вийшли на акцію протесту в Афінах. Люди обурені урізанням соціальних виплат та пільг на лікування та навчання.

  Інваліди пройшлися вулицями столиці у влаштували мітинг навпроти міністерства праці. У іншій частині міста учні пікетували міністерство фінансів. Вони протестували проти зменшення фінансування освіти та перебоїв зі шкільним транспортом. Школярі також скаржаться на нестачу вчителів у школах. Акції відбулися напередодні ухвалення чергового пакету реформ, яккий має заощадити одинадцять мільярдів євро на наступні два роки. Цей крок необхідний для отримання країною чергового траншу від МВФ та уникнення банкрутства.

  Харріс Чурдакіс, президент національної федерації сліпих: "Уряд просто розриває інвалідів. Ми повертаємося у середньовіччя. Ми не дамо їм знущатися з нас такими реформами,  будемо боронити себе та свої родини".

  Лідія Вератаракі, учениця: "Вони скасували шкільне харчування та скоротили кількість автобусів. Ми розуміємо, що зараз криза, і згодні відмовитися від шкільної їжі, але транспорт необхідно повернути".

  Попередній матеріал
  У ЦВК презентували інтернет-посібник для виборчих комісій [відео]
  Наступний матеріал
  Італійські рятувальники та науковці протестують проти вироку сейсмологам
  Теги: