telegraph.co.uk

В Афінах масові протести: греки не хочуть "затягувати пояси"

По всій Греції проходять масові акції проти нових обмежень для громадян з метою отримання чергового пакету фіндопомоги від ЄС.

Нині мирний страйк переростає в сутички з поліцією, повідомляє The Telegraph

"25-тисячний марш пройшов містом (Афінами – Ред.), поліція застосувала сльозогінний газ і світлошумові гранати для розгону протестувальників, які кидали пляшки із запалювальною сумішшю", - пише видання і наголошує, що це перші протести з того часу, як ліворадикал Алексіс Ципрас став головою уряду.

Агентство AFP, повідомляє "Укрінформ", уточнює, що агресивні дії, які спровокували правоохоронців, чинила група з 150 молодих людей: "Коли почався розгін, десятки молодих людей почали трощити магазини, автобусні зупинки і світлофори". Повідомляється також, що під час заворушень протестувальники підпалили автомобіль, використавши для цього "коктейль Молотова".

У департаменті праці правлячої партії "Сіріза" назвали сьогоднішній протест "неоліберальною політикою і шантажем фінансових і політичних центрів в Греції та за її межами", адже уряд країни веде переговори з європейськими кредиторами для досягнення угоди про розстрочку 2 млрд євро, а також про виділення 10 млрд євро на рекапіталізацію своїх банків.

Як повідомляв 5.ua, 17 жовтня 2015 року Грецький парламент схвалив план реформ для виходу з фінансової кризи. 

/
/
/

Попередній матеріал
Сьогодні бойовики 11 разів вели вогонь по українських позиціях
Наступний матеріал
У Польщі обрали голову парламенту