5.ua

В "Аерофлоті" кажуть про кордон України, закритий для чоловіків з РФ

  Російський авіаперевізник "Аерофлот" сповістив своїх пасажирів про жорсткі обмеження, які зараз діють з української сторони на в'їзд для громадян РФ. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії в Фейсбуці.

  "У перетині державного кордону України буде відмовлено громадянам РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Пропуск цієї категорії буде здійснюватися за рішенням начальника регіонального управління (прикордонного загону) після проведення контролю лише в екстрених випадках за наявності документів, що підтверджують родинні зв'язки, смерть або важку хворобу близьких родичів, завірених оригіналів запрошень юридичних і фізичних осіб або на підставі інформованості спрямованих Адміністрацією Держприкордонслужби. Без підтверджуючих документів в'їзд буде дозволений тільки громадянам РФ , які слідують сім'ями з дітьми", - заявили в російський компанії.

  Також в "Аерофлоті" повідомили своїх пасажирів, що громадянам України чоловічої статі віком від 16 до 60 років та які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь. Допуск на територію України буде здійснюватися за рішенням начальника прикордонного загону лише у випадку проходження на похорон близьких родичів, наявності документів про важку хворобу близьких родичів, квитків на літаки, туристичних ваучерів або на підставі Інформування Адміністрації Держприкордонслужби.

  "Громадяни України жіночої статі віком від 20 до 35 років та які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, можуть бути пропущені на територію України за результатами проведення фільтраційно-перевірочних заходів", - попередили в російському "Аерофлоті".

  Натомість, у Державній прикордонній службі не підтвердили цю інформацію "Аерофлоту" Росії. Про це в коментарі BBC Україна заявив помічник голови Державної прикордонної служби Сергій Астахов.

  "Державна прикордонна служба вживає заходів з непропуску іноземних громадян, зокрема йдеться про громадян Російської Федерації. Щодо вікового цензу в 16-60 років – підтвердити не можу. Але через антитерористичні заходи, можливо, "Аерофлот" перестраховується й рекомендує не летіти до України, - заявив пан Астахов, - В нас є багато рекомендацій, можливо, хтось деякі з них по своєму інтерпретує. Ми з’ясовуємо цю ситуацію. Зараз ми рекомендуємо не в’їжджати громадянам Росії в ті регіони, де проводяться спеціальні заходи".

  Попередній матеріал
  Іран ліквідував 50% запасів високозбагаченого урану
  Наступний матеріал
  На "Чонгарі" прикордонники знайшли посилку з бронежилетами для Харкова
  Теги:
  Loading...