Уряд Німеччини надасть допомогу найбільшим автоконцернам

  Порятунок автомобільної галузі став темою обговорення між канцлером Ангелою Меркель та представниками 4-ьох найбільних автоконцернів Німеччини: Даймлер-Крайслер, Фольксваген-груп, БМВ та Опель.
  Уряд країни погодився надати фінансову підтримку підприємствам, проте лише за умови, що керівники компанії нададуть гарантії, що кошти залишаться у Німеччині. Адже концерн Опель вже майже 80 років належить американській компанії Дженерал Моторс. Уряд Німеччини побоюється, що фінансова допомога, призначена для Опеля піде на потреби американців, що також переживають не найкращі часи. Концерн Опель будує автомобілі ще з кінця позаминулого сторіччя. На його заводах працює 25 тисяч людей лише у Німеччині.

  Роланд Кох, прем`єр-міністр землі Гессе: "У нас є два завдання. Перше - для урядів федеральних земель. Ми повинні допомогти середнім за розміром підприємствам. Але такі компанії, як Опель - завеликі для бюджету однієї землі. Нам потрібна допомого від федерального уряду. І це дуже добре, що канцлер Ангела Меркель вважає це завдання одим з найпріоритетніших".

  Ангела Меркель, канцлер Німеччини: "Переваги міжнародного саміту - що ми можемо поговорити про світову економіку у цілому. Адже ми дуже залежні від експорту. 70 відсотків автомобілів ми продаємо за кордон. Отже це дуже важливо для німецької економіки - допомогти іншим країнам - як у Євросоюзі, так і поза його межами".
  Попередній матеріал
  У МВФ закінчуються гроші
  Наступний матеріал
  Авіакатастрофа у Канаді - 7 людей загинули
  Теги:
  Loading...