Уперше за 7 років зустрілися президент Пакистану та прем`єр Індії

  Уперше за 7 років зустрілися президент Пакистану та прем`єр-міністр Індії. Обговорюватимуть переважно мирні теми - торгівлю, культуру та освіту.

  Офіційно подорож Азіф Алі Зардарі є приватним релігійним паломництвом. Після обіду з Ман-мохан Сингх  президент планує відвідати поховання суфійського святого Мойнуд-діна Чишті. Відносини між двома ядерними країнами є напруженими вже багато десятиліть - з початку конфлікту за Кашмір у 1947-ому. Ситуація ще більше загострилася після теракту в індійському Мумбаї 4 роки тому. Делі вважає, що його виконавці - прибули до країни з Пакистану, і вимагає видачі Хафіза Саїда, якого звинувачують в організації вибухів.

  Манмохан Сингх, прем`єр-міністр Індії: "Відносини між Індією та Пакистаном мають нормалізуватися, це наше спільне прагнення. У нас є багато гострих питань, і ми хочемо знайти прагматичні рішення для кожної проблеми".

  Азіф Алі Зардарі, президент Пакистану: "У нас були дуже змістовні переговори. Індія та Пакистан - сусіди, тож ми прагнемо поліпшити відносини між нашими країнами. Сподіваюся, незабаром - зустрінемося на пакистанській землі".

  Попередній матеріал
  Папа Римський привітав католиків із Великоднем
  Наступний матеріал
  Уго Чавес знову летить на Кубу лікувати рак
  Теги: