zaxid.net

Україна евакуювала зі Сектору Газа вже 25 українців

  Україна евакуювала вже 25 своїх громадян із Сектору Газа, внаслідок загострення кофлікту між Ізраїлем та Палестиною.


  Про це повідомив на брифінгу у вівторок заступник директора департаменту інформаційної політики МЗС Василь Зварич, пише "Українська правда".

  "Станом на сьогодні українським представництвом у палестинській автономії надано сприяння 25-м громадянам України у виїзді з Сектору Газа через КПП Рафат на території Єгипту", - сказав він.

  За його словами, постраждалих та загиблих українців у звязку з загостренням на Близькому Сході немає.

  Загалом же на території зони конфлікту перебуває приблизно 800 українців.

  Зварич запевнив, що українські дипломати надають громадянам підтримку щодо подальшого їхнього транспортування на Батьківщину в разі необхідності.

  "В Україні занепокоєні ескалацією ситуації навколо Сектору Газа впродовж останнього тижня. Особливо численними жертвами серед мирного населення", - заявив він.

  "Ми закликаємо ізраїльську та палестинську сторони до стриманості та припинення насильства. У цьому контексті ми вітаємо згоду Ізраїля на єгипетські пропозиції про припинення вогню, які можуть стати важливим кроком до перемир'я. В Україні переконані, що питання миру на Близькому Сході можна вирішити лише шляхом переговорів та розбудови взаємної довіри", - наголосили у МЗС.

  Нагадаємо, що за даними палестинської влади, в результаті обмінів ударами між Ізраїлем і ХАМАС за тиждень в секторі Газа загинули 189 осіб, переважна більшість із яких - цивільне населення.

  Ескалація арабо-ізраїльського конфлікту та активізація дій бойового крила ХАМАС проти Ізраїлю почалася після жорстокого вбивства єврейськими екстремістами палестинського підлітка. Шість підозрюваних вже заарештовані, а троє із них визнали свою вину.
  Попередній матеріал
  В Донецьку терористи залякують дітей і готують їх до вивозу в Росію
  Наступний матеріал
  Єврокомісія: "Південному потоку" немає місця, поки триває конфлікт між Росією та Україною
  Loading...