5.ua

Українці не постраждали під час протестів у Бірюльово

   

  Вранці з аналогічною вимогою виступив і голова «Росспоживнагляду». Тим часом поліція встановила особу підозрюваного у вбивстві Єгора Щербакова. За версією правоохоронців, це азербайджанець Орхан Зейналов 1982 року народження. Чоловіка оголошено в розшук. Упізнати підозрюваного вдалося завдяки камерам зовнішнього спостереження біля під'їзду, де стався інцидент. На відео із соціальних мереж його потому впізнав власник квартири, в якій Зейналов винаймав кімнату. За словами голови московської поліції, підозрюваного також розшукають за вбивство і правоохоронні органи Азербайджану. За попередніми даними, у російській столиці Орхан Зейналов працював на овочевій базі, де його дядько тримав ятки з продуктами.

  Володимир Платонов, голова Московської міської думи: «Те события, с которыми миы столкнулись, связаны с тем, что полный бесконтрольный или слабоконтролируемый, неэффекстивно контролируемый приезд иностранной рабочей силы. Как следствие, предприниматели получают только наживу от того, что они используют дешевую рабочую силу, что не тратят деньги на инфраструктуру. А все проблемы по  нахождению такого огромного количества работников».

  Анатолій Якунін, голова ГУ МВС Росії у Москві: «Уроженец республики Азербайджан. Мы связались с нашими коллегами с данной страной. Они нам подтвердили, что он находится за убийство в розыске». 

  Попередній матеріал
  МЗС: Затримане в Індії судно з українцями не перевозило зброю
  Наступний матеріал
  Лукаш: Янукович не має правових підстав для помилування ув'язненої Тимошенко [відео]
  Теги:
  Loading...