5.ua

Український Майдан – топ-тема світових новин

  Антивладні протести в Україні кілька днів поспіль залишаються однією з головних тем у світових медіа. Американський телеканал Сі-Ен-Ен повідомляє, що у Києві розпочався страйк, викликаний розворотом президента Віктора Януковича на сто вісімдесят градусів від Європейського союзу до Росії. Журналісти наголошують, що хоча протести почалися із закликів до євроінтеграції, пізніше головними вимогами мітингарів стали відставка українського уряду та імпічмент голові держави.

  Британське суспільне мовлення Бі-Бі-Сі наголошує на блокуванні мітингарями центра Києва, разом з урядовими установами. Сайт цього медіа подає карту столиці з позначенням осередків протесту. Редактори форуму Бі-Бі-Сі в Інтернеті закликають очевидців антивладних виступів в Україні ділитися своїми враженнями від них.

  Телеканал «Євроньюс» розповідає, що тисячі протестувальників не дозволяють заходити працівникам українського уряду до будівлі Кабінету міністрів. Водночас, медіа наголошує – прибічники опозиції, які зайшли до приміщення Київської міської державної адміністрації, закликають працівників мерії приходити й виконувати свої обов’язки. Окремо «Євроньюс» повідомляє про побиття міліцією напередодні свого кореспондента Романа Купріянова. Він висвітлював протест біля адміністрації президента.

  Російський державний телеканал «Росія-24» стверджує – на Майдані Незалежності в Києві мітингують близько двох тисяч людей. Також він повідомляє недостовірну інформацію про те, що мітингарі не впускають працівників столичної мерії на свої робочі місця, хоча ті масово приходять до будівлі. Українська опозиція, навпаки, закликає чиновників з КМДА виконувати свої посадові обов’язки й не саботувати обслуговування потреб містян.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Путін вважає, що українці не знають що роблять, і не доживуть до євроінтеграції [відео]
  Наступний матеріал
  Друга ніч в КМДА. #Євромайдан [відео]
  Теги:
  Loading...