фото Григорій Мустанг

Український екстремал привітав країну з Днем Незалежності із шпилю МГУ

  Нове вітання від українського екстремала Григорія, також відомого під псевдонімом Mustang Wanted. На честь Дня Незалежності України спортсмен-руфер знову дістався верхівки однієї із найвищих точок Москви – цього разу будівлі МГУ.


  У його Facebook з’явився фотоавтопортрет, де Григорій у футболці із тризубом стоїть на шпилі московського державного університету. Світлина підписана так: "З Днем Незалежності, Україно! Москва, МГУ".

  Нагадаємо, минулого тижня Mustang Wanted взяв на себе відповідальність за почеплений національний прапор України та розмальовану у синьо-жовті кольори зірку на сталінській висотці Москви. Спортсмен заявив: керувався винятково патріотичними мотивами, та обіцяє постати перед російською Фемідою – якщо його обміняють на викрадену льотчицю Надію Савченко.

  Водночас, російська поліція вже встигла затримати 4-х москвичів – двох юнаків та двох дівчат, за те, що в них було при собі альпіністське спорядження. І попри їхні запевнення, що зірку вони не розмальовували та прапор не чіпляли, їм інкримінували вандалізм, потому хуліганство і посадили усіх під домашній арешт. Натякнули – за перефарбування зірки може загрожувати до 7 років позбавлення волі.

  Попередній матеріал
  Гелетей хоче будувати армію за швейцарським зразком
  Наступний матеріал
  Щонайменше 10 людей загинули у тисняві в храмі в Індії
  Loading...