Українські миротворці в Кот д`Івуарі застосували зброю?

  Вітчизняне Міноборони - перевіряє інформацію про те, що українські миротворці в Кот д`Івуарі - застосували зброю. Деякі ЗМІ раніше повідомили, що напередодні ввечері два вітчизняні вертольоти Мі-24 обстріляли склад зі зброєю у місті Абіджан. Окрім українських миротворців, в Кот Д`Івуарі - перебувають і 25-ро цивільних співвітчзників. В МЗС запевняють: ніхто з них – не постраждав.
  В самому Кот-д’Івуарі - ситуація залишається неспокійною. Прибічники Алассана Уаттари взяли штурмом резиденцію Лорана Гбагбо в найбільшому місті країни - Абіджані. Чи вдалося захопити невизнаного міжнародною спільнотою президента - повстанці поки що не повідомляють. У місті тривають локальні вуличні бої. Прибічники Уаттари намагаються повністю взяти його під свій контроль. Гелікоптери Франції та Організації Об`єднаних Націй завдали авіаударів по позиціях вояків, лояльних до Гбагбо. Останній, відповідно до висновку міжнародної спільноти, програв торішні президентські вибори Алассану Уаттарі, але відмовився йти з посади. Відтоді в Кот-д'Івуарі тривають сутички між прибічниками обох політиків. Лише за минулий тиждень загинули майже 1000-ча людей.

  Шарль Гуде, прибічник Лорана Гбагбо: "Повстанці та найманці Уаттари вже протягом кількох днів грабують мешканців нашої країні. Вони спалюють цілі села і тероризують людей. Все це Уаттара робить за сприяння так званої міжнародної спільноти".

  Попередній матеріал
  Справу учасників Податкового майдану передали до суду
  Наступний матеріал
  Нове життя отримають казино в Україні
  Теги: