5.ua

Українські миротворці повернулись з Косова в рамках ротації сил KFOR

  В Україну повернулася перша група українських військовослужбовців, які впродовж року успішно виконували завдання з підтримання миру та безпеки у Косово (Республіка Сербія). Про це 22 квітня повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

  Міноборони проінформували, що на заміну цієї групи миротворців в рамках першого етапу ротації на американську військову базу Bondsteel прибув особовий склад іншого українського підрозділу на чолі з майором Володимиром Горбатюком.

  Варто зазначити, що для здійснення контролю та надання допомоги у проведенні заміни контингенту до Косово також направлено оперативну групу Міністерства оборони України під керівництвом заступника начальника Головного командного центру Збройних Сил України полковника Юрія Гудєєва.

  "В ході ротації члени оперативної групи опрацюють організаційно-штатну структуру національного  контингенту, ознайомляться з організацією життєдіяльності, розміщенням та побутом особового складу, перевірять готовність підрозділів до виконання завдань за призначенням, коригуватимуть процес прийому-передачі справ та посад командирами, а також проведуть робочі зустрічі із командуванням багатонаціональної бойової групи East міжнародних миротворчих сил KFOR", - сказано в повідомленні Міноборони.

  Представники оперативної групи разом з командирами підрозділів відвідали передові оперативні бази та оглянули зони інтересу, де українські військовослужбовці виконують бойові завдання вищих штабів.  

  "Повністю заміну особового складу національного контингенту багатонаціональної бойової групи East сил KFOR заплановано провести наприкінці квітня", - підкреслили в Міноборони України.

  Попередній матеріал
  В Ужгороді пройде показ документального кіно від чеського фестивалю Їглава
  Наступний матеріал
  Підконтрольна окупантам влада Криму розширила "чорний список"
  Теги:
  Loading...