Україна у Брюсселі презентувала фінальну частину Євро-2012 [репортаж]

  Рівно за 500 днів до початку Євро-2012 Україна у Брюсселі презентувала фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Для євродепутатів організували виставку світлин із головними об`єктами інфраструктури, продемонстрували відео-ролики про Україну та заспівали українських пісень.

  Роман Сухан, 5 канал: "У стінах Європейського парламенту українські пісні. Країна натякає – вміємо співати зможемо і Євро провести".

  На сцені співають про футбол. На стінах і стелі інтерактивна українська символіка. На столах яскраві журнали про Україну. Щоб вразити європарламентарів вітчизняний представник при ЄС згадав молодість і взяв до рук м`яча.

  Щоби вразити європейців, українці вибрали особливу дату. Рівно за 500 днів до початку Євро-2012. Хоча бути готовими приймати чемпіонат обіцяють набагато раніше.

  Самих євродепутатів на виставку прийшло небагато. Більше молодих стажерів із різних країн Європи. Про Україну чули.

  Подібну презентацію у стінах Європарламенту у грудні робили поляки. Кажуть українська версія яскравіша. Тепер ні в кого не має бути сумнівів у здатності України та Польщі гідно провести футбольну першість.

  Хто з євродепутатів на презентацію України не прийшов, ще матимуть нагоду виправитись. Виставка триватиме до п`ятниці.

  Роман Сухан, Олексій Тищенко, Брюссель, 5 канал

  Попередній матеріал
  На Майдані розпочали демонтувати головну ялинку країни
  Наступний матеріал
  Суд так і не почав розглядати касаційні скарги П`ятого ,ТВі та СТБ по суті
  Теги: