5.ua

Україна та Японія планують запустити супутник

  Євроінтеграція не завадить співраці України з Митним союзом, а вільна торгівля водночас із країнами Євросоюзу і союзу митного - лише посилить геополітичну роль Києва. Заявив таке міністр закордонних справ України Леонід Кожара.

   

  Леонід Кожара, міністр закордонних справ України: "Це є і політична воля керівництва України  і вимога закону, який фіксує євроінтеграцію як пріоритетну... в той же час наша співпраця з Митним союзом також має стратегічний характер і митний союз на сьогодні є партнером номер 1". 

  Про це урядовець заявив після зустрічі з міністром закордонних справ  Японії Фуміо Кісідою, відповідаючи на запитання японського журналіста. Щодо співпраці Украни і Японії - то країни разом планують запустити супутник для радіаційного контролю районів у Чорнобильській АЕС і Фусусіми-1, повідомив Фуміо Кісіда, який напередодні відвідав Чорнобильську АЕС.

  Фуміо Кісіда, міністр закордонних справ Японії: "Щодо запуску супутника - наша країна готова максимально сприяти розвитку цього проекту. Питання фінансування і координації цього проекта буде вирішуватися у двосторонньому порядку".

  Попередній матеріал
  Подальші переговори про одночасну участь України в МС та ЗВТ не мають сенсу,- Шувалов
  Наступний матеріал
  Ештон: Україна важлива Європі
  Теги: