5.ua

Україна прийме путінську "гуманітарку", якщо її перевантажать на кордоні - Держдеп США

  У Державному департаменті США повідомили: українська влада готова прийняти гуманітарний вантаж із Росії на кордоні. Такі попередні результати переговорів. На КПП КамАЗи мають зустріти представники Червоного Хреста – далі опікуватимуться доставкою вони.


  Представниця Держдепу Марі Харф уточнила: "Україна підтвердила готовність дозволити передачу допомоги до Луганська, якщо вантаж передадуть на кордоні. Гуманітарна допомога має відповідним чином пройти митні процедури. У межах України його доправить Червоний Хрест. Також підтримувані Росією сепаратисти мають дозволити безпечне перевезення вантажу. Росія не має права за власним бажанням перетинати кордон з Україною, навіть під прикриттям "гуманітарного конвою". І Україна, і Сполучені Штати вважають запропонований Києвом варіант найприйнятнішим. Авжеж, ми маємо певні сумніви. Саме для того, щоб упевнитися у відсутності небезпеки і потрібні всі ці кроки".

  Де перебуває російський ешелон з допомогою та що саме він везе – у Міжнародному товаристві Червоного Хреста досі не знають.

  Попередній матеріал
  У Київ повертається спека
  Наступний матеріал
  Рубіжне пофарбують у синьо-жовті кольори та піднімуть триметровий прапор
  Loading...