unian.ua

Україна не визнає парламентських виборів у Південній Осетії

  Міністерство закордонних справ України заявляє, що Україна не визнає легітимності так званих "парламентських виборів", які були проведені в Південній Осетії (Грузія) 8 червня. Про це йдеться у відповідній заяві МЗС України, пише УНІАН.


  "МЗС України підтверджує незмінність позиції України щодо територіальної цілісності Грузії в рамках визнаних міжнародним співтовариством кордонів і невизнання незалежності Абхазії і Південної Осетії", - сказано в заяві.

  У документі підкреслюється, що "Україна виступає за врегулювання конфлікту на території Грузії на основі принципів і норм міжнародного права".

  Міністерство закордонних справ України заявляє, що "повага до суверенітету і територіальної цілісності Грузинської держави в рамках міжнародно визнаних кордонів є визначальним фактором у цьому процесі".

  Як повідомлялося, 8 червня у самопроголошеній республіці Південна Осетія відбулися парламентські вибори, на яких лідирує проросійська партія "Єдина Осетія". Євросоюз заявив, що не визнає цих виборів. МЗС Грузії також назвало вибори в Південній Осетії нелегітимними.

  Попередній матеріал
  Сербія вслід за Болгарією призупинила реалізацію "Південного потоку"
  Наступний матеріал
  У Криму здорожчали продукти і ліки