budapestbeacon.com

Угорщина опинилася в центрі дипломатичного скандалу після пропозиції виключити її з ЄС

  Угорщина опинилася в центрі дипломатичного скандалу після пропозиції міністра закордонних справ Люксембургу Жана Ассельборна виключити її з Європейського союзу через порушення нею засадничих європейських цінностей, зокрема, у ставленні до біженців

  Керівник МЗС Угорщини Пейтер Сійярто звинуватив люксембургського колегу в незнанні внутрішньої ситуації у цій країні, повідомляє видання "Радіо Свобода".

  Він висловив переконання, що, спорудивши заслін із колючого дроту і паркан на своїх південних кордонах, Угорщина зараз і в історичному минулому захищала саме Європу. Правий політик пригрозив опонентові-соціалісту, що угорці висловлять свою думку щодо квот ЄС на розподіл біженців і "політиків на кшталт Жана Ассельборна" вже 2 жовтня на референдумі, що мав би, на думку уряду Угорщини, відкинути всі майбутні плани Євросоюзу щодо розподілу біженців по країнах-членах.

  Сійярто також назвав заяву Ассельборна "дуже серйозною образою Угорщини і угорського народу".

  Уранці в німецькій газеті Die Welt було оприлюднене інтерв'ю Жана Ассельборна, який, зокрема, вважає, що Угорщина заслуговує на тимчасове чи й постійне виключення з лав Євросоюзу через обмеження в ній свободи слова й незалежності судів і будівництво на кордоні захисної загорожі від утікачів із зон воєнних конфліктів.

  Попередній матеріал
  Президент: 2016-2018 рр. стануть роками дорожнього будівництва в Україні
  Наступний матеріал
  Одеські волонтери відкрили новий центр допомоги переселенцям з Донбасу

  Могеріні: ЄС має намір продовжити санкції проти Росії всупереч позиції Кіпру та Угорщини

  Лідери України та Угорщини поговорили про збереження антикремлівських санкцій

  Угорщина та Хорватія домовилися відкрити кілька залізничних прикордонних переходів для мігрантів

  В Угорщині на референдумі вирішать, чи запроваджувати квоти на мігрантів