Фото kasparov.ru

Удальцова і Развозжаєва визнали винними в організації масових заворушень на Болотній площі

  У четвер московський суд визнав опозиціонерів Сергія Удальцова та Леоніда Развозжаева винними в організації масових заворушень на Болотній площі 6 травня 2012 року в Москві.


  Як передає "Интерфакс", суд оголосить, яке покарання присуджується фігурантам, після того, як проаналізує вивчені в ході процесу матеріали і свідчення свідків.

  Раніше прокурор попоросив суд засудити опозиціонерів до восьми років позбавлення волі кожного, а також стягнути з Развозжаева штраф у розмірі 150 тисяч рублів за незаконне перетинання кордону.

  Зараз Удальцов перебуває під домашнім арештом, Развозжаев утримується в СІЗО. Запобіжний захід було продовжено підсудним до 10 вересня.

  Нагадаємо, російське слідство звинуватило Удальцова і Развозжаєва в організації масових заворушень, що супроводжувалися насильством, погромами, підпалами, знищенням майна, і приготуванні до організації таких заворушень.

  За даними слідства, обвинувачені спільно з Костянтином Лебедєвим і громадянином Грузії Гіві Таргамадзе організували 6 травня 2012 масові заворушення на Болотній площі в Москві. Після цього, протягом 2012 року, вони нібито планували подальші акції з організації масових заворушень на території РФ.
  Попередній матеріал
  За добу загинули чотири українські військові
  Наступний матеріал
  У Черкасах арештували чоловіка, який постачав терористам спорядження
  Loading...