Учасників акції проти саміту "Великої вісімки" допитує лондонська поліція

  Учасників акції проти саміту "Великої вісімки" - допитує лондонська поліція. Загалом затриманих - майже шість десятків. Усіх їх заарештували напередодні під час протестних акцій у різних районах міста.
  Демонстрації починалися мирно. Втім, невдовзі група мітингарів спробувала перекрити головні вулиці Лондона. До справи втрутилася поліція, почалися арешти. Деякі активісти - намагалися утекти від правоохоронців по дахах, втім їм це не вдалося. Черговий саміт "Великої вісімки" - відбудеться у Північній Ірландії наступного тижня. Зазвичай, антиглобалісти влаштовують протести у місцях проведення таких зібрань. Втім, цьогоріч форум пройде у маленькому курортному селищі, де немає аеропорту. Тож активісти протестуватимуть - у Лондоні та Белфасті. 

  Перший протестувальник: "Представники кількох держав щороку збираються і вирішують, як світові жити далі. І усе - лише тому, що у їхніх країн найбільше грошей і найпотужніша зброя. Ми вважаємо це неправильним і недемократичним. Важливі економічні питання слід обговорювати більш прозоро, у дискусіях повинні брати участь усі зацікавлені сторони".

  Другий протестувальник: "Ми живемо в еру нового феодалізму. Багатії і можновладці усіх нас купують і продають, як їм заманеться. З цим не можна миритися!"

  Попередній матеріал
  Лісова пожежа вирує у американському штаті Колорадо
  Наступний матеріал
  У Японії помер найстаріший чоловік на планеті
  Теги: