Фото scmp.com

У зіткненнях в Гонконгу майже 60 людей отримали поранення

  У Гонконгу п'ятий день поспіль тривають акції протесту, учасники яких вимагають демократизації виборчої системи.


  В ході зіткнень з поліцією щонайменше 56 людей отримали поранення і 89 були затримані, передає CNN з посиланням на владу Гонконгу.

  Затриманим пред'явили звинувачення в захопленні урядових установ, хуліганстві, нападі на поліцейських і перешкоджанні їх діяльності.

  Так-звана "революція парасольок" паралізувала роботу компаній, банків, магазинів і шкіл у нових районах міста, де проходять демонстрації.

  Хоча загалом поліція себе поводить стримано, організатори акції вважають, що ситуація може змінитися у середу, 1 жовтня. В цей день відзначається річниця з дня утворення КНР, не виключено, що поліція спробує розігнати демонстрантів, зазначає Reuters.

  Нагадаємо, 26 вересня на вулиці Гонконгу вийшли близько 80 тисяч людей, яківимагали права самостійно обирати місцеву владу.

  Пекін погодився піти на поступки і пообіцяв Гонконгу надати таку можливість в 2017 році. Однак висунув умову, що всіх кандидатів, за яких жителі Гонконгу зможуть віддати свої голоси, будуть попередньо схвалені вибірниками з Китаю.

  У Гонконгу з такими умовами не згодні, вимагаючи повної демократизації голосування. 
  Попередній матеріал
  Ранок 30 вересня терористи почали з обстрілу донецького аеропорту
  Наступний матеріал
  Донецькі терористи вже не слухаються російських генералів
  Теги:
  Loading...