У Європі вирує стихія – заметілі, повені та обвали

  ЗАМЕЛО КОРДОНИ

  Сербію – замело. Через негоду влада заборонила рух вантажівок із трьох сусідніх держав – Румунії, Угорщини та Хорватії. Рятувальні бригади намагаються визволити із снігового полону десятки пасажирів авто на кількох трасах. Населення північних регіонів закликали узагалі не сідати за кермо без крайньої потреби, а у кількох муніципалітетах – оголосили надзвичайний стан. Обмежено також і рух суден на Дунаї.

  ЗАМЕРЗЛА РІЧКА

  Не ходять судна і по Москві-ріці, вкритій кригою. Позначка термометра у російській столиці опустилася до мінус двадцяти. Рухатися річкою спромоглося хіба-що плавуче кафе, на яке перетворили старий криголам. Саме це допомогло привабити відвідувачів у лютий мороз. Ці дні в даному регіоні є найхолоднішими за усю зиму. Напередодні у Підмосков’ї фіксували мінус тридцять.

  ЧАЮВАННЯ НА МОРОЗІ

  Гарячий чай і суп – безкоштовно розливають на вулицях Бухареста. Відповідне розпорядження зробила міська влада через сильні морози. Розливають напої волонтери. Найбільше ж радіють такій ініціативі бездомні люди, а також ті, кому доводиться довго чекати на зупинках громадського транспорту. Через низькі температури транспорт працює із перебоями. Удень в Бухаресті – мінус одинадцять, уночі ж прогнозують до мінус двадцяти.

  ПОВЕНІ В ІТАЛІЇ

  Внаслідок штормових дощів Італія потерпає від потужних повеней. Стрімко зріс рівень води у річках Тибр і Арно. Затопило кілка районів Риму. На півночі італійської столиці водіям радять не сідати за кермо через залиті водою дороги. Із перебоями працює громадський транспорт та залізниця. У кількох містах закрили школи. У альпійських регіонах Італії попереджають про небезпеку сходження лавин.

  КАМЕНЕПАД

  Каменепад на півночі Італії вдалося зафіксувати на відео. Величезний камінь скотився з гори просто на місцеву ферму. Зруйновано історичну будівлю, якій понад триста років. Кам’яні брили понищили і виноградники. Людських жертв – немає.

  ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПАВОДОК

  Між тим, на південному заході Великої Британії, який щойно почав оговтуватися від найгірших за 20 років повеней, оголосили про загрозу нових паводків. Метеорологи прогнозують у регіоні сильні зливи і високі припливні хвилі, а це може призвести до того, що рівень води знову зросте. Місцевих мешканців влада закликала заздалегідь підготуватися до ймовірного підтоплення.

  Нонна Стефанова, Олена Хоменко, 5 канал.

   

  Попередній матеріал
  Рятувальники Львівщини долають наслідки снігопадів
  Наступний матеріал
  Опубліковано закони про «скасування диктатури» та про «заручників»
  Теги:
  Loading...