5.ua

У Європарламенті стартувала акція солідарності з Євромайданом [відео]

  Політик закликав євродепутатів і простих відвідувачів сфотографуватися на фоні прапорів України та ЄС і постера з написом «Солідарність з Україною». І у такий спосіб задекларувати свою підтримку європрагнень України та засудити кривавий розгін Євромайдану. Протягом перших годин акції біля прапорів уже сфотографувалися п'ятдесят європарламентаріїв та працівників Європарламенту. Світлини, що будуть зроблені протягом акції, розмістять у соціальних мережах та на сайтах європейських партій.

  Олександра Селіверстова, активістка: «Я прийшла, бо я підтримую Україну, і ми кожен день щось робимо. Сьогодні у нас зустріч тут, в парламенті, яка була організована польським депутатом, і нас просто запросили, як українських активістів. У нас немає тут якоїсь офіційної ролі, але ми дуже вболіваємо за те, що відбувається зараз в Україні».

  Яцек Саріуш-Вольський, депутат Європейського парламенту від Польщі: «Я попросив членів Європарламенту і всіх, хто тут працює, прийти і проявити солідарність з українським Євромайданом, з їхніми європейськими прагненнями задля свободи, гідності та європейського вибору. Таким чином ми хочемо показати людям, які зараз мерзнуть на Євромайдані, що про них не забули в Європі, у Брюсселі і у Європейському парламенті, де глибоко розуміють цей рух».

  Попередній матеріал
  Мітингувальники невдоволені провалом відставки Азарова [відео]
  Наступний матеріал
  Буковинська опозиція вимагає відставки Азарова і Януковича [відео]
  Теги:
  Loading...