У ЄС все ще готові підписати Угоду про асоціацію з Україною

  У ЄС все ще готові підписати Угоду про асоціацію з Україною, але лише якщо офіційний Київ доведе свою прихильність до закладених у документі цінностей і прагнення розвивати вільну, єдину, демократичну державу. Про таке заявив голова ЄС Герман ван Ромпей за результатами зустрічі з прем’єром Польщі Туском у Варшаві. Заяву політика поширила прес-служба Європейської Ради.

   

  Ромпей засудив невиправдане застосування сили і жорстокість української влади по відношенню до протестувальників, висловив співчуття родинам загиблих і наголосив: усі винні мусять понести відповідальність. Також він закликав офіційний Київ - негайно звільнити усіх затриманих за участь у мирних демонстраціях. А єдиним виходом з української політичної кризи назвав діалог влади з громадянським суспільством та політичною опозицією. Туск, своєю чергою, розповів про ініціативу Польщі, згідно з якою кошти, якими ЄС збирався фінансувати асоціацію з Україною -  слід виділити на розвиток українських громадських рухів.

  Попередній матеріал
  Гриценко: Постійні арешти протестуючих не свідчать про наміри влади звільнити від відповідальності учасників масових заворушень [відео]
  Наступний матеріал
  Двоє міліціонерів постраждали під час шутрму мітинугвальнкиами Українського дому
  Теги:
  Loading...