фото korrespondent.net

У ЄС сперечаються щодо доцільності санкцій проти Путіна

  Норвегія офіційно долучилася до європейських санкцій проти Росії. Країна не є членом ЄС, проте входить до єдиного економічного простору Європи.


  Про рішення приєднатися до санкцій Осло проголосило ще 30 липня – попри ризик збитків для свого риболовства. Торік Норвегія продала росіянам риби на один мільярд доларів.

  Після запровадження санкцій Москва відмовилася купувати норвезьку рибу. Втім, у Осло вирішили не відхилятися від спільної європейської політики.

  У самому ж ЄС тим часом точаться суперечки довкола доцільності обмежень. Країни, залежні від російської економіки, виголошують сумніви щодо цього, а от сусіди Росії наполягають – санкції таки необхідні.

  Одним із противників санкцій є прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Він, серед іншого, заявив: "Політика санкцій, що її здійснює Захід, завдає нам шкоди більше, ніж Росії. Це все одно, що стріляти собі самому в ногу". Цей закид парирував литовський дипломат Лінас Лінкявічус: "Краще вже прострелити собі ногу, ніж чекати, поки тебе застрелять у голову".

  Попередній матеріал
  ВООЗ допоможе Україні відновити медичні установи Донбасу
  Наступний матеріал
  Терористи програють збройну боротьбу і вдаються до дезінформації - штаб АТО
  Теги:
  Loading...