У ЄС презентували нові правила авіаперевезень

  Європейська агенція із безпеки авіапольотів презентувала нові правила перевезень. Нормативи стосуються тривалості роботи членів екіпажу і до 2015-го року мають стати спільними для цілого Євросоюзу.

  Нововведеннями вже обурились профспілки окремих країн.  Спілка британських пілотів заявила, що ці правила збільшать ризик авіакатастроф, оскільки передбачають довші перельоти уночі, і дають дозвіл починати роботу на світанку кілька днів поспіль. Агенція з безпеки польотів - відкидає потенційний ризик, і заявляє, що створювала ці нормативи на основі майже півсотні наукових досліджень та консультацій із авіалініями і профільними організаціями.

  Жан-Марк Клутцо, представник європейської агенції з безпеки польотів: "Науково доведено те, що коли екіпаж добре відпочив - він може перебувати у польоті 14-ть годин. І наші рекомендації сфокусовані на цьому дуже важливому питанні - якісного відпочинку".

  Ніко Фоорбах, президент Європейської асоціації пілотів: "Найбільше запитання викликають нічні польоти. І наука тут чітко зазначає - не більше десяти годин. Нам ставлять ліміт в одинадцять - і це суперечить даним науковців. Наступне питання  - це режим очікування. Наприклад, якщо ви вдома, у резерві, упродовж восьми годин, а тоді вас раптово викликають, то тоді ви можете перебувати без сну на роботі і двадцять дві і двадцять чотири години".

  Попередній матеріал
  У Києві поновили стрерилізацію безпритульних собак
  Наступний матеріал
  У Австралії презентували пристрій, що дозволяє літати над водою
  Теги: