У Єгипті тривають заворушення попри введення надзвичайного стану

  Запровадження надзвичайного стану лише розлютило єгипетських протестувальників. Після оголошення відповідного президентського указу - посилилися сутички між мітингарями та поліцією в Ісмаілії.

  Масові заворушення тривали всю ніч. Протестувальники кидали в правоохоронців пляшки із запалювальною сумішшю та каміння. Силовики застосували гумові кулі і сльозогінний газ. Президент Єгипту Мохаммед Мурсі запровадив надзвичайний стан в Ісмаілії, Порт-Саїді та Суеці, щоби зупинити заворушення, які тривають у країні від четверга. Під час них загинули близько півсотні людей. Сутички між мітингарями та поліцією розпочалися минулого тижня, після смертного вироку двом десяткам футбольних вболівальників. Їх визнали винними в організації бійки на стадіоні в Порт-Саїді у 2012-му, під час якої загинули 74 людини.

  Мохамед аль-Фахам, протестувальник: "Нашою відповіддю на надзвичайний стан буде посилення протестів. Ми вийшли на вулиці, щоби вказати Мурсі на його місце. Він не має права видавати такі укази, тому що опинився при владі випадково".

  Попередній матеріал
  Український траулер вирушив у експериментальний рейс з вилову арктичного криля
  Наступний матеріал
  З`їзд домініканської опозиції завершився стріляниною
  Теги:
  Loading...