У Єгипті нові сутички прибічників опозиції із поліцією

  Нові сутички прибічників опозиції із поліцією - відбулися в Єгипті. У місті Суец - активісти побилися із правоохоронцями, а потім - підпалили поліцейський відділок.
  Протестувальники закидали поліцейських камінням. Щоби розігнати натовп - правоохоронці використали водомети. Влада посилила охорону урядових будівель у Суеці і наказала закрити усі крамниці, оскільки у місті зафіксували кілька випадків мародерства. До Єгипту вже прибув Мохамед Ель-Барадеї, лауреат Нобелівської премії миру та екс-голова Міжнародної агенції з атомної енергії. Він має очолити опозиційні сили на сьогоднішньому мітингу у Каїрі.

  Мохамед Ель-Барадеї, лауреат Нобелівської премії миру та екс-голова Міжнародної агенції з атомної енергії: "Я повторював уже багато разів, що право на мирний протест є невід`ємним правом кожного єгиптянина, кожної людини. Ми не хотіли влаштовувати демонстрації, щоби повалити цей режим. Ми збирали підписи, бойкотували вибори, але влада не зважала на це. Тепер люди вийшли на вулиці, щоби відстояти свої права".

  Попередній матеріал
  У Британії горила ходить на двох лапах [відео]
  Наступний матеріал
  У Тунісі новий уряд
  Теги: