reeD

У вишах Росії виявлятимуть ініціаторів держпереворотів

  У російських вузах на громадських засадах ведеться робота з оцінювання "протестного потенціалу" студентів і професорів

  Про це повідомляє "Укрінформ". За підсумками перевірки "складаються довідки "для службового користування" органів держвлади". Таке заявили учасники конгресу проректорів з виховної роботи, що пройшов у вихідні. Автори дослідження виявили, що серед професорсько-викладацького складу вишів "відбувається деструктивна пропаганда антидержавних ідей". Напередодні президентських виборів вони мають намір змістити фокус своєї уваги у бік регіональних ВНЗ.

  Йдеться про освітню програму "Сценарії майбутнього Росії" – серію науково-просвітницьких лекцій "з питань протидії деструктивним політичним силам": "щоб не дати державі "зануритися в хаос і безвладдя".

  Заступник керівника Інституту стратегічних досліджень та прогнозів при РУДН Микита Данюк на заході заявив, що "західні планувальники" використовують "практику інспірації державних переворотів", і визнав, що студентство є одним з головних "деструкторів". Він додав, що "за результатами цього проекту були складені довідки для службового користування, у тому числі для представників органів державної влади, а також певних спеціалізованих структур".

  "На жаль, на рівні професорсько-викладацького складу не відкрито, але не соромлячись відбувається деструктивна пропаганда антидержавних ідей", – стверджує Данюк.

  Зазначається, що проект лекцій "Сценарії майбутнього Росії" реалізують за участю руху "Антимайдан".

  Попередній матеріал
  Понад 60 боєприпасів протягом вихідних знешкоджено у Донецькій області – ДСНС
  Наступний матеріал
  Моторошна аварія під Києвом: легковик вилетів на зустрічну та протаранив маршрутку

  У Чехії створили окремий підрозділ для боротьби з пропагандою РФ

  У цілях державної безпеки: в Естонії пропонують заборонити пропагандистські телеканали РФ

  Гройсман: За допомогою пропаганди можна підмінити світ