5.ua

У Венеції пройшов імпровізований референдум про незалежність

  У Венеції та італійській провінції Венето закінчився п‘ятиденний референдум про незалежність.

  На голосування було винесено одне питання: Чи хочете ви, щоб регіон Венето став незалежною федеральною і суверенною республікою?.

  Референдум тривав з 16 до 21 березня. Його організувала партія "Незалежність Венето". Це голосування було імпровізованим і не мало юридичної сили, однак ця партія вже заявила, що має намір домагатися проведення справжнього референдуму, відмічає "Радио Свобода".

  За результатами референдуму, більше 60% тих, хто має право голосу, висловилися за відділення від Італії. Голосування проводилося як на виборчих дільницях, так і по телефону і інтернету через індивідуальний код голосуючого. Відмічається, що явка виборців була доволі високою.

  За задумом організаторів, його результат, в якому ніхто не сумнівається, повинен змусити регіональний парламент прийняти конкретні заходи з реалізації народного волевиявлення.

  Йдеться, в першу чергу, про більшу автономію, в тому числі фінансової та податкової самостійності регіону і про введення в Венето так званої особливої ​​форми управління - по типу регіону Трентіно-Альто-Адідже або Сицилії.

  Фото: vfokuse.md

  Попередній матеріал
  Twitter виповнилося 8 років
  Наступний матеріал
  Росіяни збираються шукати Дмитра Яроша через "Інтерпол"
  Теги:
  Loading...