5.ua

У Венесуелі створили міністерство народного щастя

  Віце-міністерство зі справ вищого народного щастя створили у Венесуелі. Нова інституція опікуватиметься вразливими категоріями населення: дітьми, літніми людьми, неповносправними та безхатченками.

  Міністерство має забезпечити їх усім необхідним. Це буде непросте завдання. Лише два дні тому Венесуела запровадила масовий імпорт продуктів та товарів першої необхідності. У країні дефіцит буквально всього: від туалетного паперу до олії. У деяких районах від літа використовують продуктові картки. Причиною економісти вважають державне регулювання цін та витіснення з ринку приватних підприємців. Через це вартість продуктів не відповідає реальній. До того ж, венесуельці панікують та скуповують все, що є в крамницях. Одночасно формується і «чорний ринок».

  Луїс Вісенте Леон, економічний аналітик: «Імпортування продуктів, як кризовий захід – може піти на користь країні. Принаймні, це свідчить про те, що уряд нарешті визнав – у Венесуелі небезпечна економічна ситуація та нестача їжі».

  Вільфредо Рамірес, місцевий мешканець: «На полицях немає цукру, немає молока. За всім треба стояти в чергах, просто жах. Такого не було років із 40».  

  Попередній матеріал
  Суд у справі ЄЕСУ відклали – захворів суддя
  Наступний матеріал
  Білий дім став рожевим – на знак підтримки боротьби з раком грудей
  Теги: