У Венесуелі невідомі викрали зірку бейсболу

  Кіднепінг по-венесуельськи. Там невідомі викрали зірку бейсболу - Вілсона Рамоса. Спортсмен грає у американській команді "Вашингтон Нешеналз".
  Забрали його з власного дому у рідному містечку. Туди увірвалися четверо озброєних людей, схопили і вивезли бейсболіста. Невдовзі поліція знайшла авто, на якому помітили викрадачів, але воно було порожнім. Записки з вимогою про викуп правоохоронці і близькі спортсмена досі не отримали. Рамоса шукають найкращі слідчі країни. Втім, і вони розгублені: жодних слідів, за якими можна продовжити розслідування, натепер немає. Між тим, фанати спортсмена з його рідного міста не спали цілу ніч. Вони влаштували демонстрацію зі свічками на підтримку знаменитого земляка.

  Беніціо Тусар, організатор акції: "Це дуже сумний момент для венесуельців, особливо для шанувальників бейсболу. Усі ми живемо у стані постійної небезпеки, злочинність у країні досягла просто небувалих масштабів, а закон не може з цим упоратися. Викрадення Вілсона Рамоса - підтверджує це. Його схопили у власному домі, а поліція досі не знайшла спортсмена, і навіть не знає, з якого боку братися до пошуків".

  Попередній матеріал
  Сьогодні - перша гра на оновленому НСК "Олімпійський"
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Києві виступить Монсеррат Кабальє
  Теги: