У Венесуелі не виявили фальсифікацій під час квітневих президентських виборів

  Фальсифікацій під час квітневих президентських виборів у Венесуелі - не було. Про це заявили представники Національної виборчої комісії після перерахунку 75 відсотків голосів. На вимогу опозиції, результати волевиявлення перевіряли - протягом 10 днів. За цей час знайшли - лише дві сотих відсотка помилок.

  Тож вибори були легітимними, чесними і прозорими, наполягають у ЦВК. Між тим нова влада країни на чолі з наступником Уго Чавеса Ніколасом Мадуро - зіткнулася з низкою проблем. У країні різко зріс рівень злочинності. Для патрулювання вулиць залучили - три тисячі військовослужбовців. На додачу, виникли значні перебої з постачанням харчів та предметів першої необхідності. З крамниць зник туалетний папір. Тож влада вирішила завезти 50 мільйонів рулонів цінного стратегічного продукту - з-за кордону.

  Жінка: "У ситуації, що склалася, винна влада. Вони неправильно розподіляють або й експропріюють усе, що виробляється у країні. У результаті нам не вистачає вже навіть найнеобхіднішого".

   

  Чоловік: "Мінімальної зарплати - на проживання не вистачає. Доводиться викручуватися, хто як може, заощаджувати кожну копійчину, щоби дотягнути до наступного місяця".

  Попередній матеріал
  Американські ЗМІ оприлюднили нові подробиці розслідування вибухів на Бостонському марафоні
  Наступний матеріал
  Понад 30 людей стали жертвами негоди у Китаї
  Теги:
  Loading...