У Венесуелі надзвичайний стан в енергетиці

  У Венесуелі надзвичайний стан в енергетиці. Президент країни Уго Чавес підписав указ про відімкнення електропостачання у більшості регіонів, зокрема і в столиці.

  Як довго венесуельці сидітимуть без світла - Чавес не уточнив. Проте пояснив, що виною всьому зовсім не економічна криза, а тривала посУха. Переважну частину електрики виробляють гідроелектростанції. Однак, натепер рівень води у водосховищах катастрофічно зменшився. Заклики президента заощаджувати електроенергію - населення поки що сприймає вороже. Найбільш радикально налаштовані мешканці столиці. Вони вже виходили на вулиці раніше, коли Чавес виступав з подібними пропозиціями. Тоді рейтинг президента почав стрімко падати і в решті-решт венесуельський чільник відмовився від енергетичної економії. Однак цього разу поступок не буде, запевняє Чавес.

  Уго Чавес, президент Венесуели: "На час надзвичайного стану в енергетиці запроваджуємо режим обмеженого користування електричними мережами. Це потрібно для того, щоб стабілізувати ситуацію в галузі".

  Попередній матеріал
  Вашингтон потерпає від негоди
  Наступний матеріал
  Помер Федір Муравченко
  Теги: