5.ua

У Венесуелі 3-є американських дипломатів оголосили персонами нон-ґрата

  Полишити Венесуелу за 48 годин мусять троє американських дипломатів. Про таке заявив президент держави, Ніколас Мадуро. Він звинуватив главу американської дипмісії та ще двох службовців у шкідництві та диверсії і оголосив їх персонами нон-ґрата.

  За словами венесуельського чільника, він має докази того, що американці причетні до спроби саботажу енергомереж країни, яку нібито здійснила на початку вересня місцева опозиція. Тоді внаслідок збоїв на лінії електропередач на кілька годин без світла лишилися до 70 % території країни. На додачу Мадуро переконаний: американці давали хабарі венесуельським компаніям, щоби ті скорочували виробництво.

  Ніколас Мадуро, президент Венесуели: «Три американських дипломати мусять негайно полишити нашу державу. Вони мають на це сорок вісім годин. Я офіційно заявляю: Ґрінґо, ґоу хоум! Геть з Венесуели! Мені байдуже, як на це відреагує Барак Обама. Ми не дозволимо, щоб імперіалісти приїздили до нашої країни і чинили диверсії, аби позбавити  її народ найнеобхіднішого!»

  Попередній матеріал
  Росія не змушує Україну робити вибір на користь МС, але попереджає про наслідки
  Наступний матеріал
  Масштабна повінь у Камбоджі: 30 людей загинули
  Теги: