У Великій Британії вручили нагороди найкращим ресторанам світу

  Свято для гурманів. У Великій Британії вручили нагороди найкращим ресторанам світу. На щорічну церемонію прибули найвідоміші кулінари з усіх куточків планети.

  Переможцем цьогоріч став данський ресторан "Нома". Він отримує  найвищу нагороду вже третій рік поспіль. На другому та третьому місцях іспанські заклади. До списку найкращих увійшли також - італійські та бразильські шеф-кухарі. А американських ресторанів у десятці кращих аж три. Хазяї церемонії також не пасуть задніх: один з лондонських закладів для гурманів - посів дев`яте місце.  Оглядачі зазначають: висока кулінарія справа сильної статі. Серед десяти найкращих ресторанів світу - лише одним керує жінка.

  Єлена Арзак, шеф-кухар іспанського ресторану: "Баски, вочевидь, тяжіють до матріархату. Наші жінки - сильні, вольові, і чудово готують. У моєму ресторані - працюють переважно представниці прекрасної статі. І так біло завжди".

  Рене Редзепі, шеф-кухар данського ресторану: "Я дуже пишаюся перемогою. Адже це означає, що наша країна гідна світового визнання не лише як батьківщина талановитих дизайнерів чи Ганса Христіана Андерсена. У нас просто надзвичайна кухня, і підростає нове покоління талановитих кухарів, які, без сумніву, зроблять свій внесок у її розвиток".

  Попередній матеріал
  Від паводків потерпає Велика Британія
  Наступний матеріал
  Першотравень відзначають у країнах Азії
  Теги: