У Великій Британії відкрився різдвяний ярмарок [сюжет, відео]

  Ярмарок різдвяного настрою відкрив свої двері для відвідувачів у Великій Британії. Провідні дизайнери представили ялинкові іграшки, що прикрасять новорічні ялинки цього року.

  Зазвичай різдво асоціюється з блискітками та скляними кульками, але не цього року. Основна тенденція ярмарку - натуральні матеріали та ручна робота.

  Декоратори вважають - настав час новорічних іграшок, що залишаться в родині на довгі роки. Дизайнерка Саманта Месс продає ялинкові прикраси з вишивкою. Вона впевнена - якість та довговічність мають витіснити дешеві та одноразові прикраси.

  Саманта Месс, дизайнерка: "Я вважаю, цьогорічний тренд - вишивка, яка передаватиметься в спадок. Прекрасно, коли річ передається від одного покоління іншому. До того ж, зроблені вручну речі - просто чудовий сувенір".

  Деякі декоратори також прагнуть, щоби новорічні прикраси та аксесуари були екологічними та мали власну історію. Так, на ярмарку представилена унікальна колекція новорічних ялинок. Вони зроблені зі сплавної деревини, яку зібрали на узбережжі Уельса.

  Деніз Льюїс, менеджер дизайнера: "Людям справді цікаво, звідки походять іхні подарунки. Зараз це дуже модно. Люди хочуть знати історію речей. Думаю, усім уже набридли блискітки. Ми - за натуральні матеріали, оброблені вручну. І ми цим пишаємось".

  Ще один новорічний подарунок, що лишається популярним упродовж десятиліть - конячка-гойдалка. Це справжня ретро-іграшка, що повернулася до модних бутиків цієї осені. Відвідувачі ярмарку вивчають різдвяні пропозиції з великою цікавістю. Навіть економічна криза не зможе позбавити британців задоволення купувати подарунки.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Чилійський шахтар здолав усю дистанцію Нью-Йоркського марафону попри травму
  Наступний матеріал
  У Швеції заарештували ймовірного "мисливця на мігрантів"
  Теги: