У Великій Британії пройшли перегони газонокосарок

  Незвичайні перегони у Великій Британії. Їхні учасники вправлялися у швидкості та майстерності кермування газонокосарками.
  За першість змагалися 35 команд - як місцевих, так і закордонних. Перегони тривали півдоби - з вечора до ранку. Спортсмени-екстремали мусили проїхати треком на трьох видах косарок. Переможцем стає команда, яка за певний час подолає найбільше кіл. Цьогоріч найкращою виявилася команда місцевих гонщиків. А подивитися на незвичайні змагання зібралися понад 20 тисяч глядачів. Перші перегони на косарках у Британії провели ще понад 30 років тому.

  Марк Джаффе, організатор перегонів: "Перегони на косарках відбуваються вночі - щоб зробити трек більш складним і вимогливим для учасників змагань. Усім гонщикам доводиться дуже уважно стежити за дорогою. А загалом наші змагання - для ексцентричних людей. Навряд чи знайдеться на світі багато любителів провести ніч, катаючись на газонокосарці".

  Пол Овертон, гонщик: "Найскладніше у цих перегонах - це кермувати у темноті. А у четвертій чи п`ятій ранку до того ж робиться дуже холодно, тож змагання перетворюються на справжнє випробування - аж допоки не відкриється друге дихання".

  Попередній матеріал
  Таїланд потерпає від потужних повеней - більше 150 загиблих
  Наступний матеріал
  Делегація УЄФА знову в Україні
  Теги: