У Великій Британії МОЗ рекомендує використовувати медичні додатки до смартфонів

  Телефон замість візиту до лікаря. У Великій Британії міністерство охорони здоров`я рекомендує використовувати медичні додатки до смартфонів. Ці програми економлять пацієнтам і час , і гроші.

  Полегшити життя хворим та значно скоротити візити до лікаря - покликаний новий додаток до смартфонів. Програмна новинка з Великої Британії дозволяє пацієнтам за допомогою телефона вимірювати кров`яний тиск, пульс та температуру тіла. Отримані результати надсилаються медикам, і вони можуть контролювати стан пацієнтів онлайн. Крістін Картлідж, що страждає на складну дихальну інфекцію, вже оцінила новинку. Жінка потребує щоденного догляду лікарів. Віднедавна Крістін отримала змогу проводити більше часу вдома, а не в медичних установах. Щоранку вона надсилає своєму лікарю аналізи, а той - у смс - дає висновки та поради.

  Крістін Картлідж, пацієнтка: "У мене в кишені - ніби власний лікар. Мені не потрібно їздити до медзакладу так часто, як раніше. А всі рецепти мені може виписувати місцева медсестра".

  У британському міністерстві охорони здоров`я також відзначили зручність програми. Відомство рекомендувало її до використання усім лікарям країни.

  Філ О'Коннелл, автор програми: "Це полегшує життя пацієнтам, вони більше не мусять чекати на візит лікаря чи витрачати півдня, щоб приїхати до лікарні, де їм пояснять результати аналізів. Програма дуже зручна. До того ж - вона заощаджує витрати на медицину".

  Економія - істотна. Оцей цифровий стетоскоп коштує усього один долар, а спражній набір - 2 тисячі доларів. Більшість же медичних додатків до смартфонів узагалі можна скачати безкоштовно.

  Мирослава Пеца, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У США розпочався суд над рядовим Меннінгом
  Наступний матеріал
  Принц Нідерландів може ніколи не отямиться
  Теги: