У Вашингтоні українська діаспора протестувала проти дій Путіна

  Масштабний протест проти російської агресії - влаштували перед Білим Домом у Вашингтон представники української діаспори. Участь у акції, за підрахунками ЗМІ, взяли понад тисяча людей з різних штатів.

  До акції долучилися представники кримськотатарського народу та інших діаспор. Демонстранти тримали транспаранти на кшталт «Путін, руки геть від України» і різко засуджували російську інтервенцію до Криму. Від американського президента Барака Обами вимагали - активніших дій для гарантування суверенітету та територіальної цілісності України. Кримську кризу активісти називали найбільшим зовнішньополітичним викликом для нинішньої американської адміністрації.

  Кріс Стасюк, протестувальник: «Ми прийшли, щоби висловити солідарність з українцями. Деякі ЗМІ, найняті Кремлем,неправильно висвітлюють те, що відбувається в Україні, і ми хочемо, щоби люди це знали. Українці не хочуть війни чи анархії, вони лише прагнуть можливості жити у вільній країні і чесно і прозоро обирати свою владу».

  Оксана Крайняк, протестувальниця: «Ми б хотіли, щоб американський президент активніше підтримував Україну. Потрібні не просто розмови про позитивне ставлення до українців, необхідні сильні, потужні кроки, які б дійсно допомогли».

  Ігор Зварич, протестувальник: «Дуже боюся російського терору. Російські війська у будь-який момент можуть напасти на українську армію, а заразом почати нищити і мирних людей. Це жах».

  Попередній матеріал
  Обама з Путіним обговорили українську кризу
  Наступний матеріал
  Туреччина жорстко зафіксувала український статус Криму
  Теги:
  Loading...